Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 20. lis 2014 13:56 #14787

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
rozhovor

Pro mě a další, kteří chtěli vědět, jak se v Litvínově potkal Frolo s Majdym
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 13:44 #14786

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
PANENKA: Tak zkus něco zorganizovat, v době elektronických peticí a anket by to zas nemuselo být nereálné.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 13:42 #14785

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Travis: Hele já už bych tohle neřešil. Nevidíš do hlavy ani Kyslíkovi ani nikomu z vedení hokeje. Je možný, že to Kyslík zmínil v návalu vzteku, je ale také možný, že to zmínil úmyslně, aby se problém prostatiků začal alespoň řešit. Nevím, jednalo se o ofíko vyjádření klubu, takže o tom muselo vědět minimálně celé představenstvo. Kyslík dostane pokutu a snad se alespoň někdo z těch kreténů na Svazu bude muset zamyslet nad tím, co dál.
Jediný, co mě na to celém sere, že ten létající cirkus ovcomrdů z toho zas vyjde jako "křišťálově čistej". Ale dokud nezačnou za filmování dávat dištanc na nějaký ten zápas, nic se nezmění. Není jistě náhoda, že ovcomrdí odchovanci nejsou schopni hrát jinde než u nich.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 12:52 #14784

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1121
Jan Hron: Myslím to tak, že Kyslík si měl nejdříve promyslet co a jak pustí do medii ... To že něco plácne do televize a pak se omluví, že se vyjádřil nešťastně, mi přijde absolutně neprofesionální ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 12:46 #14783

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2183
Travis: Nemyslím si, že budeme za blbce. Rozhodčí a komisi jsme dostali pod tlak, když nás bude chtít někdo poškodit tak k tomu nepotřebuje vyjádření pana Kysely.
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 12:34 #14782

Avatar uživatele jihocesky chemik
  • jihocesky chemik
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 28
PANENKA: mas dobrou vizi mohlo by to klapnout ale ty dve klistata nacucany ty vyhodis oknem a pridou dverma richter by tam byl urcite platnejsi je mi na (s11) s tich r..... p..... h+h ale i slavna ct se z..... v cele at zije (s32) (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 12:32 #14781

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1121
hokej.idnes.cz/hok...

A je to tady... Kua Kysliku, dvakrát měř a jednou řež !!!! No nic, teď si to samozřejmě pěkně slízneme.... Hlavně teď budeme tak trochu za "blbce" před celou hokejovou veřejností....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 12:19 #14780

Avatar uživatele PANENKA
  • PANENKA
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 462
Možná pár lidí bude proti, ale také bych byl pro, ...ještě něco na podporu Kyslíka podniknout.Navíc si myslím, i když to trošku utichlo, že hon na lišku teprve začne, až se do toho teď našroubuje pan Řezníček, protože ten něco udělat musí, nemůže to nechat jen vyšumět, to by ho zase sežrali ve Zlíně.Odpověď Roberta Záruby mi přišla shození ze stolu a úplně stejný způsob jakým to dělá Halas, ano ...rozhodčí dělají chyby, víme o tom a tím to končí.Stejná mi přišla reakce Roberta Záruby na pavelpeho dopis, ano ...redaktorka udělala chybu a tímto mám pocit, že to zase končí.
Včera, když sem si přečetl vyjádření komise, tak mě zase braly mrákoty (s14) .Navíc Halas vyloženě Kyslíka nemá rád a snaží se dělat vše proti němu.Viz reakce, že Kyslík poškodil podnikání pana Poláka a být Polákem, tak si to nenechá líbit.A my bychom si to také neměli nechat líbit.Klidně bych nahodil petici na odstoupení Halase z jeho funkce (třeba jen jako hlasování na internet, ať si potom každý udělá obrázek), které naznačoval i Kyslík.Třeba Richter, ač je to (Sparta, kterou nemusím) by se mi v této funkci zamlouval 100x víc než celý pan Halas.Jako hokejistu ho uznávám a líbí se mi i jeho hlášky a hlavně teď v pořadu Hokej den poté přesně ukázal to, co Halasovi chybí a to je cit pro posuzování a něco rozhodnout sám jako předseda a né se vymlouvat a ohánět se papírkem, kde jsou psané pravidla a ještě prapodivně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 11:47 #14778

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
kozel: Gocajdank... (s1) (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 11:18 #14777

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1164
Duchy: Ne ne . U jinýho kolegy (s2)
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 11:11 #14776

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
kozel: Jára uklizel na servise?
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 11:08 #14775

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1164
Tak můj buben se našel (s9) (s2) (s32)
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 11:07 #14774

Avatar uživatele gejza007
  • gejza007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1473

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 10:48 #14773

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Litvínováček: To by podle mě nebylo špatný...Vždyť není možný co se děje.Mě sere to,že to otráví spoustu lidí.Zdálo se mi např.loňskou sezonu,že sudí už tak tolik nejsou viditelní,že tak jako dřív neškodí až tak tolik...a letos???Průser je,že jsou oni sami mezi sebou rozjebaní samotným spůsobem Halasovo vedení...Jsou tam dvě větve Morava-Čechy...Samosebou Halas Moravák..Přál bych všem slyšet samotný rozhodčí když přijde na tohle téma řeč...Bordel a svinstvo,tak jako všude a skoro ve všem... (s11)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 10:35 #14772

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1172
Litvínováček: Odpověd známe dopředu - já bych to takhle neviděl... nechal bych to v řešení kompetentních z našeho vedení. Nerad bych příští sezónu řešil jiné otázky, které se mi honí v hlavě...
Máme těch témat najednou moc moc...
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 10:22 #14771

Avatar uživatele Litvínováček
  • Litvínováček
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
  • Příspěvky: 1289
fanouš: Například:internetovou podpisovou akci napříč fandovskou republikou z otázkou

:JSTE SPOKOJENI S PRACÍ,KTEROU PRO EXTRALIGU LEDNÍHO HOKEJE,PROVÁDĚJÍ PÁNOVÉ ŘEZNÍČEK,HALAS,HOLÝ,KRÁL? ANO - NE

je jasné,že je to asi hloupý nápad,ale mě osobně by zajímalo zda by byla spíše spokojenost nebo nespokojenost. (s1)
Komu se tito pánové vlastně zodpovídají?Pracují vlastně pro nás pro fanoušky a také pro sponzory.Tak ať se nám ZODPOVÍDAJÍ,šmejdi.
HC VERVA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 09:51 #14770

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Hele odbočím,ale fůra věcí mi něco připomíná...V sobotu se na tenisovém Turnaji mistrů hrál velmi sledovaný duel Federer-Wawrinka...Oba Švýcaři,dneska tvoří jeden tým v Davis cupu a jak shodně říkají,jsou přátelé...V tom zápase byl Stan rozhozenej a podrážděnej,údajně na něj pořvávala manželka Fédi Mirka...Bylo kolem toho velký vzrůšo,oba si to pak dlouho po zápase vyříkávali...Potvrdil to i empajrový rozhodčí,kterej řekl,že opravdu Stan si stěžoval na chování pí.Federerový...A teď proč to všechno píšu:Federer vydal prohlášení,kde ho velmi pohoršilo chování pana rozhodčího,kterej se vůbec nemá o tomto vůbec veřejně vyjadřovat...Takže né obrana,ale útok,to je to co teď vítězí...Taky vám to něco připomíná??,
ps.Nemám rád Wawrinku,naopak celej život obdivuju Federera a fandím mu...hawgh

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 09:26 #14769

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
ptakulin: Čus Hanzi,pojďme zkusit ještě tady trochu štábně NĚCO vymyslet ofiko na podporu Kyslíka a vlastně celé HC Verva...pár lidí tady už i něco napsalo např.Zárubovi,pojďme něco vymyslet směrem i k pánům Řezníčkovi,Halasovi,Holému-ikdyž ten poslední asi s tím teď nemá nic společnýho,ikdyž...Síla lidu je veliká...hawgh

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 20. lis 2014 08:59 #14768

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1172
PANENKA: S Růčou jsem celou situaci probíral osobně a jediné, co uznal, že nabral flašku, protože frustrace byla obrovská...
On vlastně nikdo z našich hráčů ani realizačního týmu (i s těmi jsem mluvil) nikdy nic podobného nezažil... A že to ti kluci dělají safra let...
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. lis 2014 22:15 #14767

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Fajn by bylo vysrat se na cele téma Kuba. Dokážu se vzit do jeho situace presne a nějake kydy nymandu(bez urážky) ho nepovzbudi max některé nesmysly naserou. Dejme mu klid. A ať si hraje kde chce. Vždyť kde bude je uplne jedno.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum