Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 25. úno 2015 07:57 #21880

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1090
Cau Alexi, tak kde se stala včera s pardubkama chyba, vlastne nejen s nima? V casaku nebo nekde jinde? :) Ok sice jsme jen po jednom zapase ze tri, ale tvoje renomé znacne utrpělo nemyslis?....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. úno 2015 06:55 #21879

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Alexi:

Alexi napsal: Jo spiš přestan urážet lidi. Nedávno tu byla žena musím říci,že měla pravdu jak to funguje. ten kdo uráži lidi patří ke spodině a chladí jsi tím žáhu


Koukám, že to tu opet zije.... Roztrhejte si občanky, ale pozastavim se nad jednou veci. Davat za vzor tu největší lidskou zumpu co jsme tu meli? Cloveka ktery se uchylil k nadavkam nezucastnene osoby? 100x flus
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. úno 2015 04:40 #21878

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3009
Alexi: Číst ty tvoje zprávy, to aby člověk mě šifrovací zařízení. Nediv se, že se ti lidi pak smějou. Vždyť ty tvoje texty, nebo jejich části, dost často nedávají smysl. Takže vychladni, začni po sobě číst co píšeš a přestaň okolo sebe kopat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. úno 2015 00:58 #21877

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Mogul71: Jo pokud patřím na pískoviště tak se zamysli jak se bavíte? Pár lidi jsi z druhých dělá prdel a má tu show. využívá lidi k tomu jsi udělat prdel. je to za hranou části těmto lidem nejde o hokej. Hledaj jen obět. Pokud budeš hodnoti mě začni u sebe. většina slušných lidí sem přestala chodit? A důvod je tu pár co jsi užijí ,kdy jsi tu schladí svojí blbou náladu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. úno 2015 00:53 #21876

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Alexi: Jaké slova??Nejen já ale i ostatní ti píší,aby si zvážil to co píšeš a ty nic.Potom ti pár lidí napíše,že plácáš a ty se urazíš a otočíš to tak,že ti ostatní ubližují?Nezlob se na mne,ale s tímhle chováním patříš mezi děti na pískoviště ale ne do debaty.Pokud máš rozum,tak ho používej a neurážej se,když ti někdo něco vytkne a oprávněně,byly použity jen a jen tvá slova,nic víc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. úno 2015 00:44 #21875

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Mogul71: Každej může udělat chybu a dokážu to přiznat. kdyby sis odpustil ty slova dokážu přiznat chybu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. úno 2015 00:42 #21874

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Alexi: Já tě urazil??Kde prosím Tě??Já si nic chladit nemusím,oprávněnou kritiku na sebe uznám a umím jí přijmout na rozdíl od tebe.Pokud budu psát bludy,tak si to musím umět i vyžrat,to je celé (s19)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. úno 2015 00:37 #21873

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Mogul71: Jo spiš přestan urážet lidi. Nedávno tu byla žena musím říci,že měla pravdu jak to funguje. ten kdo uráži lidi patří ke spodině a chladí jsi tím žáhu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. úno 2015 00:34 #21872

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Alexi: Já nikoho nenapadám a nikdy jsem tohle nedělal,ale tobě něco vyvracet je nadlidský výkon,souhlasím s tím co napsal pavelpe (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. úno 2015 00:25 #21871

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Mogul71: hlavně,že Tebe. a člověk co napadá lidi by se měl zamyslet na sebou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. úno 2015 00:24 #21870

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Alexi: Jestli já jsem mimo,tak by mi zajímalo,jak je to s tebou. (s3) Tebe nezachrání ani Chocholoušek a to je nějaká kapacita (s15)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. úno 2015 23:49 #21869

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Mogul71: Počkejme jsi do večera a taky mě přijdeš jaksi mimo...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. úno 2015 23:48 #21868

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pavelpe: Jo začni u sebe. Je vidět,že hokeji nerozumíš. A začni sledovat věci jenž Ti unikají.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. úno 2015 23:38 #21867

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Alexi: Člověče, ty nejen, že neumíš psát, to už jsem si zvykl, ale že neumíš číst, to mi uniklo. "Nepochybuji o zítřejší výhře nad Vary" nebo tak to klidně může Sparta Vítkovicím nechat případně Bolka se nikdy nevracela z Brna bez bodů a i Kometa se nemusí nikam hnát.
To se nehrálo dneska?
A co to blábolíš o sestupu Pardubic - já jsem někde psal, že Pardubice sestoupí? Připadá mi, že jsi v péči Chocholouška a sám nevíš, co mluvíš. Doteď jsem tě bral jako takové neformální zpestření fóra, ale nyní dávám za pravdu p.Reichlovi, že se dost zvláštním způsobem ukájíš nad nesmysly, které zde píšeš. Tak fajn, užij si svou paranoiu.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. úno 2015 23:35 #21866

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Alexi: Ale proti třinci a nám každý,sejří je že to nejde viď???Prosím,už toho zanech,nebo se zblázníme všichni (s4)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. úno 2015 23:27 #21865

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Unihoc10: No, ono je to vcelku jedno s tou dekou, která na nich leží. Pokud by měli dostat nějakou pomoc z Litvínova, tak by musela být hlavně hráčská, protože ani peníze z hráčů velké playery nedělají. To můžeš vidět koneckonců vedle u sousedů, kdy je v minulém ročníku stálo jedno vítězství 20 mega (rozpočet 120 000 000,- / 6 vítězství). Mělo-li by teda dojít k naplnění motivačního fondu na 12 zápasů baráže, pak by se muselo vybrat 240 000 000,-kč. (s3)
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. úno 2015 23:21 #21864

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pavelpe: Pokud sleduješ hokej a přijde mě ,že nikoliv. Věděl bys,že Pardubice nikdy nesestoupili stejně jako sparta a naše Verva. Oba jsou rivalové a na rozdíl od Tebe vím ,že spolu hráli i finále. Pardubice porazili i Brno ve finále. je tam mezi nima určita uznalost protivníka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. úno 2015 23:16 #21863

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pavelpe: Nevím proč to připomínáš. Jo znova opakuji nikdo nechce hrát proti Brnu a Spartě. Když to připomínáš proč pak Plzen nevyhrála chytráčku
v olmíku? A ten zbytek co jen napsán se nehrán dnes. a klidně to může být. Pokud zítra neprohrajem tak Pardubky to maj jisté. jo televize to říkala. asi nesleduješ vid (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. úno 2015 23:11 #21862

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Alexi:

Alexi napsal: Nejde o teorie ,ale ale o realitu. Prostě si Říha chce vybrat tým a i Sparta z něho má strach.


No, řečeno tvými slovy:
"Realita být, že být já mimo realitu. Já mít hodně dobrá předpovídat, proto u mě může stát cokoliv, abych já uměl 0,95% úspěšená tipování". (s3)
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 24. úno 2015 23:05 #21861

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Alexi:

Alexi napsal: Pokud to bylo kostrbaté tak to ted líp. Pardubicím nikdo to 6 místo nevezme. Nepochybuji o zítřejší výhře nad Vary. Pořád to omílají a jelikož máme už na Brno 7 respektive Spartu 8 bodu náskoku tak to klidně může Sparta Vítkovicím nechat. Nepochybuji,že v tom může sehrat i ten důvod osoba Zdenka Motáka. donedávna asistent trenéra Trličíka. V sezoně 2010-2011 přivedli své ovečky do moravského finále proti Třinci. jeho tehdejši svěřenec Klimek střílí goly za Spartu nyní a můžou svému klubu pomoci. Bolka se nikdy nevracela z Brna bez bodů a i Kometa se nemusí nikam hnát. Jelikož Pardubice hrají v pátek v Plzni a jejich zápasy v poslední dobou končívají remízami tak i nyní si myslím ,že k ni dojde. Liberec hraje s námi tak jsi neodvažuji tipovat. Pokud zítra selže dvojce Sparta a Brno tak máme jistotu 2 místa. I proto,že hrajeme až o den později tak to může mít vliv. Liberci by stačil na postup uhrát jen 8 bodů a teoreticky pokud by Třinec porazil Gottwaldov v pátek a vítězství Plzně za dva body a stejně tak v souboji bolka proti Ostravě pro škodu ta dva body. v posledním kole pikantní souboj Plzen Ostrava a dva body pro vítka. V televizním utkání Liberec versus Bolka a dva pro postup tygra


Tak jak? Nějak ti to hapruje, ne?
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum