Již v sobotu 12.4.2014 proběhne v Hrobu u Teplic v restauraci Beseda od 18:00 charitativní festival s názvem BOBování, jehož letošní výtěžek bude putovat pro malého Adámka Matušku z Klášterce nad Ohří. Aukce dresu Jiřího Šlégra již byla ukončena a do "fondu" vynesla 9.949,- Kč. Slavnostní předání dresu jeho výherci proběhne v pátek ráno na ZS Ivana Hlinky přímo z rukou jmenovaného hráče - i z této události vám přineseme článek a krátký rozhovor s dražitelem.

Co můžeme pro celou věc ještě udělat? Jak již bylo avizováno, zapojit se může opravdu každý. Stačí poslat jakkýkoliv obnos na účet 2400256725/2010 pod variabilním symbolem 1945. Vybraná částka bude připsána k hodnotě vydraženého dresu a bude předána na BOBování přímo rodičům malého Adámka. Za klub bude přítomen generální manažer Ing. Robert Kysela.

Více o samotném projektu se dočtete zde: "Adámek Matuška"

Jelikož fanklub Ropáci on Tour z.s. bere tuto akci jako jednu z nejdůležitějších, co se charity týče, rozhodli jsme se věnovat z našich prostředků na pomoc malému Adámkovi 2014,-Kč. Částku, která symbolizuje rok založení našeho fanklubu.

 

Neváhejte a přiložte i vy "ruku" k dílu!!!

 


Pro RoT napsal ptakulin