Zápas, který rozhodne, o tom zda byla sezóna "úspěšná" nebo ne. Zápas, který je již stejný jako sedmý match v playoff. Litvínov nebo Slavie? Jen vítězství posune jednoho z nich dál. Ropáci se vydají do Prahy v hojném počtu. Nebude se cestovat jen autobusem, ale i mikrobusy, auty, vlaky, pěšky. Každý Ropák chystá své hlasivky, tak aby Cheza šla dál...

Nemá smysl se zde dlouhosáhle rozepisovat, jen jsem se pokusil vytáhnout z fóra ty názory, které by nás měly namotivovat. Zítra musíme spojit síly a pomoci klukům ze všech sil k postupu.

 

!!! Neváhejte a využijte možnost jet společně busem - stále ještě zbývá několik volných míst.!!!

Hlásit se můžete v sekci:  Zájezd na Slavii

ropak

 

"Už jsem dneska nervózní ...vlastně už od včera...na házený jsem víc sledoval mobil a info k zájezdu a myšlenkama jsem byl v triku v O2 a hnal kluky dopředu. Mám jedno přání - aby celej kotel litvínovských hnal kluky dopředu, i když to nepůjde na ledě třeba podle naššich představ. Tak bychom si mohli po zápase ukázat znakovou řečí - (s20)(s20)(s20) jedeme dááál, protože nikdo z nás nebude moct mluvit... (s32)(s32)(s32)"

ptakulin

 

"Zaznělo tady za poslední dny hodně kritiky na stranu hráčů, oprávněný a někdy dle mého trochu zcestný. Výsledky nejsou ideální, to víme úplně všichni a hráči a zodpovědní lidé v klubu především. Nebo si myslíte, že v klubu panuje pohoda, klídek, tabáček a spokojenost? Ani náhodou. Jenže je to sport a prostě někdy čím víc chceš, tím výsledek může být horší. Stejně tak je to v práci. Taky mívám dny, kdy po**ru, na co sáhnu... někdy to tak je. A ne, že bych se nesnažil, ale prostě to někdy nejde i kdybych dělal veletoče a na hlavě se točil.
Myslíte, že Luky nebo Viky je nadšenej z toho, že jim to letos fakt nelepí, že nechtějí dávat góly? Každej je chce dávat a oni samozřejmě taky. Jenže prostě jak to přestane lepit, sedí ti to v hlavě jako balvan. A bohužel se to nabaluje. Zkrátka letošní sezona asi nebude zrovna ideální. První lajna není v pohodě a ostatním to zrovna taky nejde, Rosťa je takovej palič, že i Vojta by mu snad mohl "závidět". Ale vidíš, že ten kluk se snaží, takže když opadnou emoce ze zápasu, nenadávám mu, protože sám jsem sportoval a vím, že ten kluk dle mýho, ze sebe vydává maximum. Proto Vás žádám o shovívavost a naopak semknutí k tomu, aby to zítra dopadlo v náš prospěch neb ten postup více než potřebujeme.
Proto chci apelovat na všechny, pojeďte zítra do Prahy fandit. Ale skutečně fandit, ne jenom koukat. To dle mýho nestačí. I když náš vliv na výsledek třeba není nijak zásadní, určitě to bude lepší, než když tam budeme jen sedět jako blumy. Pojďme se hecnout a vydat ze sebe to nejvíc, co můžeme, když to chceme i po klukách. Kašlete na to, že máte blbej hlas nebo že na Vás někdo možná bude divně čumět. A co? Ukousne Vás? Ne... Platím Vám nájem? Ne, Tak co je mu do toho, jak fandíte? Pojďte spojit síly a zkusme z naší strany fandit opravdu ze všech sil !! Když se to zítra nepovede, další možnost bude až v září (POUT nepočítám).
Proč tohle píšu, máme totiž pěkný stránky, máme písničky, pěkný forum atd... ale ve fandění máme velký rezervy, tak dokažme, že i v tomhle umíme se postavit jako jeden muž (nic ve zlým dámy) a vydat ze sebe to nejlepší."
Díky za pozornost

Veverka

 

"Zejtra poprvé sundavám z ramínka vystavený dres Růči podepsaný hráči a jede do O2 zvláštní situace si vyžaduje zvláštní a jedinečné oblečení (s20)"

Unihoc

 

"Zitra vsichni povinně nájezd na Prahu!!! Jedem 3 plny auta z CV. Za naší Chezičkou. A pořádně fandit ať tu cestu zpět máme ještě příjemnější! Cheza jedééém! (s16)"

rada79

 

"Nechci nic říkt kurva, ale zítra se hraje zápas sezony !!! Ten kdo nevěří, je smířenej s tím že pro nás už sezona skončila, není normální a hlavně není fanda chezy ! ♥
Kvůli takovým zápasům, se hokej hraje. Co já byhc za to dal abych mohl být s Váma zítra na stadionu a mohl si odrovnat hlasivky ! Bohužel nemohu...Ale to se nedá nic dělat, budu umírat nervama na internetu aspon. Už jsem si kvůli tomuhle mega zápasu přehodil šichtu a už se těším jak malej kluk !!!! Snad to dopadne pro nás dobře, musíme potit krev a fanoušci musí nechat v hledišti hlasivky. Bez toho to nepůjde. Každopádně, spojme se !!!! Ted je ten čas, kdy by jsme měli ukázat svoji věrnost a lásku ke klubu !!! Pro mě co Ropák, tož skoro něco jako moje rodina. A ted by jsme se fakt měli dát dohromady a měli by jsme to pořádně vyburcovat !!!!!!!
Očekávám zítra na stadionu, početnou černožlutou invazi a že se bude fandit !! Chci vás slyšet, pořádně slyšet !!!
V sobotu po roce jedu konečně do ČR, šetřil jsme si celý rok dovolenou na play off. Tak dejte do toho všechno prostě !!!!
Jsme LITVÍNOV přece (s32) !!!!! My to zvládneme !!!!
A když né, přece se z toho taky neposerem...Jak by řekl Ivan (s22)(s20)"

Stejsky

 

!!! Zítra jde o hodně, musíme, dokážeme to. Poženeme kluky ze všech sil dopředu !!!

 


Pro RoT napsal Ptakulin