Náš web má už svůj věk a my nyní pracujeme na jeho aktualizaci. Rádi bychom vám ji nadělili nejpozději jako vánoční dárek. Nečekejte převratnou změnu, ale spíše aktualizaci celého prostředí. Veškeré nejpodstatnější informace budeme samozřejmě i nadále sdílet na našich stránkách - zájezdy, akce apod.

Od ledna 2014 jsme na facebooku: https://www.facebook.com/ropaciontour. Ten hodláme samozřejmě využívat i nadále pro rychlé zprávy, fotky, informace o dění ve fanklubu i v HC VERVA Litvínov. Máme skoro 5.500 sledujících, což je určitě pro předávání informací a zpětnou vazbu od vás fanoušků zajímavé číslo.

Od května 2020 jsme i na Twitteru, nyní platformě X - https://twitter.com/Ropaciontour. Nejsme zde příliš aktivní, ale i to chceme změnit. Krátké glosy z prostředí okolo našeho hokeje, které vyjadřují naše pocity by měly být jeho součástí.

Naší poslední největší novinkou je, že jsme od 9.září jsme naskočili i na Instagram. Domluvili jsme se se zavedeným profilem Litvínovské pušky na přejmenování jejich stránky na RoT- https://www.instagram.com/ropaciontour Rychlé a stručné informace nejen o dění ve fanklubu. Hodláme se i výrazněji věnovat naší mládeži, přinášet pozvánky na jejich utkání a souhrny výsledků, nějaký ten rozhovor a samozřejmě to proložíme i zajímavou soutěží. První z nich právě běží.

A to ještě nemusí být konec... Sledujte nás. Nemusíte sociální sítě vlastně ani mít, přesto na ně můžete občas hodit oko. Ale nejdůležitější je pro nás být společně na tribuně doma a venku. A společně fandit, smát se, jezdit na výjezdy, řvát na soupeře a rozhodčí a být jedna žlutočerná rodina.


Pro RoT napsal ptakulin