Draží se primárně pro třináctiletého Toníka Hájka, který žije s Downovým syndromem. Je velkým sportovcem a zažívá obrovské úspěchy v atletice nejen v ČR, ale také např. na Evropské olympiádě handicapované mládeže. Jelikož má opožděný vývoj řeči, potřebuje soukromý logopedický pobyt, součástí kterého je diagnostika i rehabilitace. Tento týdenní pobyt stojí okolo 17.000,- Kč. Pokud by vybraná částka výrazně přesáhla uvedenou částku, vyhrazujeme si možnost poskytnout tyto prostředky dalším potřebným dětem v regionu.
Aukce probíhá přímo na tomto profilu FB Ptakulin, příhozy na jednotlivé věci umisťujte formou komentáře pod příslušné fotografie. Konec všech aukcí je pondělí 5.9.2022 v 19:00. Při přehození v posledních pěti minutách bude aukce o pět minut automaticky prodloužena. Předání ideálně přímo v Litvínově, lze zaslat zásilkovnou či Českou poštou za poplatek 99,- Kč.
 
 
Pokud máte zájem přispět i mimo aukci, můžete zaslat příspěvek v minimální hodnotě 50,- Kč na transparentní účet fanklubu Ropáci on Tour 214644143/0600 - mi mu poté vybrané peníze předáme na základě darovací smlouvy. Do poznámky pro příjemce vložte text Toník.
A pokud nemáte dostatek prostředků na aukci nebo i příspěvek, sdílejte ho prosím mezi své přátele.

Pro RoT Ptakulin