Na webu RoT bylo právě zprovozněno nové diskuzní fórum.  Nejen toto fórum, ale i celý obsah i design webu vznikl na základě brainstormingu několika zakládajících členů "Ropáků". Rozhodně se nebojte sdělit nám Vaše nápady a možnosti inovace celých stránek - nejlépe piště na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Doufáme, že budou sloužit k Vaší spokojenosti a pomohou nám k zefektivnění naší vzájemné černožluté komunikace.

Pro přispívání do fóra je nutná registrace na našem webu, po které získáte i přístupy do sekcí, které jsou neregistrovaným uživatelům skryty. Ty se budou postupně rozšiřovat.

Pro přístupy z mobilních telefonů: Uvědomujeme si, že nedochází vždy k ideálnímu zobrazování webu i fóra. Doporučujeme nastavit si v mobilním telefonu zobrazení stránek ve verzi pro stolní počítače. Na zdokonalení samozřejmě stále pracujeme.

Dovolujeme si touto cestou poděkovat tvůrci našeho webu panu Janu Cílkovi a samozřejmě panu Martinu Šrumovi za vytvoření rychlého azylu v podobě bluefóra.

Nyní již můžete přispívat, co hrdlo ráčí. Ať se vám na fóru líbí. 

 

 

 

 

  

 


Redakce RoT