Dnešní dopoledne proběhla v prostorách VIP ZS Ivana Hlinky schůzka zástupců RoT, p. Petra Boháče a generálního manažera klubu HC VERVA Litvínov a.s. Ing. Roberta Kysely.

Na této schůzce jsme řešili nejen otázky týkající se nového fanklubu. Zejména jsme se zabývali výhodami, které budou pro novou sezónu nastaveny pro všechny členy - za tu zásadní považujeme slevu na permanentních vstupenkách, která bude stanovena po vytvoření cenového programu pro následujícíí sezónu. Již nyní můžeme slíbit, že cenové zvýhodnění bude zcela zásadní a dotkne se poprvé nejen permanentek na stání, ale i na sezení. Zároveň jsme probírali i zvýhodněné vstupné pro vzdálenější členy RoT, kteří si z důvodu vzdálenosti nekupují permanentní vstupenku. Toto považujeme za velmi vstřícné gesto od klubu.

Dále byl řešen problém, který permanentkáře, především ty vzdálenější, trápí již delší dobu - kupování vstupenek na play off, kdy současný systém považujeme za zastaralý a nepohodlný. Dle info GM již pro letošní nadstavbovou část bude systém změněn. Informaci brzy přineseme, stejně jako ofi web. Dalším bodem, vzhledem k plánovanému zdražení vstupného, bylo i rozšíření nejrůznějších varitant vstupného, dětské vstupné či permanentky, rodinné vstupné atd... Budeme se zkrátka snažit v tomto ohledu s klubem intenzivně komunikovat. Předběžně jsme domluveni, že k těmto záležitostem se společně vrátíme v průběhu letních měsíců. Diskutována byla i otázka přesunu nedělních zápasů na odpolední čas, což si myslíme, že by za zkoušku možná stálo - především s ohledem na dojíždějící fanoušky.

Pro "Ropáky" byly dohodnuty i ceny do soutěže v podobě výjezdové kilometrové ligy, ve které budou ohodnoceni první tři nejaktivnější "výjezďáci". Proběhl i návrh získání statusu "čestný člen". který bude mít členství i permanentní vstupenku zdarma. O čestném členství budeme jednat na první oficiálně svolané schůzi. 

Již nyní Vám můžeme slíbit, že další zajímavá akce, kterou RoT připravují, proběhne v olympijské přestávce při některém ze zápasů České republiky v základní skupině. Více se samozřejmě dozvíte zde v aktualitách.

Celé jednání se neslo ve velmi přátelském duchu a jsme rádi, že opravdu společně děláme "malé" kroky kupředu. 

 


 foto v úvodníku: denik.cz /J.Vraný