Ropáci a černožlutí,
nebudeme již otálet a nakonec již dnešním dnem spouštíme přihlášku pro nové členy do našeho fanklubu: Přihláška do RoT. Sekci lze zobrazit pouze, když jste zaregistrováni na našich stránkách.

Více informací pak naleznete zde: Jak se stát Ropákem, kde je vše velmi podrobně popsáno. Čtěte prosím podrobně. 

Věříme, že se sezóna rozběhne s co nejmenším omezením pro nás pro fanoušky, ale to bohužel neovlivníme. Nepatrně jsme změnili systém ve členství.

Noví Ropáci budou v první sezóně v tzv. „zkušebním období“ platit 300,- Kč / sezóna. Nevznikne pro ně nárok na koupi vstupenek vyblokovaných pro fanklub, ani těch permanentních – tuto výhodu získají až v následující sezóně, protože nechceme, aby naše řady rostly jen z důvodu této slevy.

Členové z loňské sezóny nemusí přihlášku vyplňovat a pouze uhradí členský příspěvek ve výši 500,- Kč za sezónu. Nepatrné zvýšení členského příspěvku pochopte, náklady na vše výrazně rostou, a my vám chceme i nadále nabídnout komfort v podobě levných zájezdů, společných akcí, ale i slev a pomoc s distribucí vstupenek (doufáme, že se dočkáme i těch permanentních).

Postupně očekávejte další zprávy – zejména to, že připravujeme pro vaše děti podzimní prázdniny ve stejné lokalitě jako měl proběhnout tábor Ropácké Léto.


Pro Rot napsal Ptakulin