!Oba vagóny určené fanklubu RoT byly vyprodány!

Ropáci, přinášíme vám ucelenější informace k vlakovému výjezdu do Drážďan ze strany fanklubu. Po dohodě s klubem HC VERVA Litvínov jsme zakoupili dva vagóny, konkrétně vagóny č. 1 a č. 2, které nešly vůbec do prodeje přes oficiální prodej klubu a jsou celkem pro 120 osob. Tyto lístky do dvou vlakových vagónů jsou primárně určeny pro členy fanklubu RoT a pravidelné výjezdníky, tito fanoušci budou mít přednostní právo k získání námi nabízené jízdenky, všichni ostatní fanoušci si mohou zakoupit jízdenky ve fanshopu naproti zimnímu stadionu. Členové fanklubu nebo pravidelní výjezdníci tedy mohou zakupovat jízdenky přes náš formulář, který je dostupný na na této adrese: Přihláška na výjezd do Drážďan.

  • Způsob nákupu jízdenky: přes registrační formulář Přihláška na výjezd do Drážďan, tak jako při jiných výjezdech, po přijetí vaší přihlášky dostanete informační email – až poté bude následovat email druhý, ve kterém potvrdíme, že jste právoplatným majitelem jízdenky na vlak.

 

  • Cena: 100,- Kč / jízdenka – Noste prosíme pokud možno přesnou částku. Termíny, kdy bude možné si objednanou jízdenku zaplatit a vyzvednout naleznete v přihláškovém formuláři a dostanete je i do svých emailových adres po správném vyplnění formuláře. Jen připomínáme, že vstupenku na zápas si každý musí zakoupit sám, jsou stále v prodeji na: Vstupenky Open Air.

  

  • Omezení: maximálně 2 jízdenky na osobu.

 

  • Způsob předání a zaplacení jízdenky: Již tuto neděli 8.12. v salónku restaurace Nudle od 14:00 do 15:00 u Kozla a Petry Šídové, poté opět v Nudli před dalším domácím zápasem (18.12. od 16:00 do 17:00 a 22.12. od 14:00 do 15:00) plus vánočním večírku 28.12. na Loutkárně.

Další informace k výjezdu: budou aktualizovány: odjezd vlakové nádraží Most (čas bude upřesněn), návrat vlakové nádraží Drážďany – 45 minut po skončení akce

Případné dotazy směřujte na náš mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Pro RoT, ptakulin