Přátelé,kamarádi a ostatní příznivci naší Vervy.

   Kdo mě zná,ví že jsem zapálenej fanda naší Litvínovské bárky, a pokud mě to pracovní povinnosti dovolí, jsem pokaždé na zápase naší Vervy, ať doma nebo venku. Navíc jsem i "blázen" i do sbírání hokejových karet našeho celku a vlastním sbírku karet všech hráčů, co v klubu působily už od roku 1994. Kromě pár asi 20 karet mám i vše podepsáno vlastnoručně od hráčů.
   Jen pár lidí ale ví, že se potýkám ještě železničním modelářstvím. A tak když je letos ta 60 sezona, dostal jsem do hlavy si udělat něco pro sebe jako nějaké připomenutí a i to, že se bude měnit fanklubácký znak.Takže jsem zapojil mozkové závity a najednou se mě vnuknul nápad udělat si Ropácko-Vervácký vlak. No nejdřív sem se tomu zasmál, že mě už opravdu asi hrabe z těch našich barev, ale pak jsem si říkal, že jsou tu fandové, co mají střechu ve znaku, někdo polepí auto, další si udělá obývák čí koupelnu, tak proč né nějaký vagonek na kolejiště. Vždyt by to mohla být dobrá recese. A tak vznikly zatím jen skici a na 2 variantách vagonu se už pomalu pracuje, třetí vagonek bude až vznikne a bude nové logo Ropáků. Ale stejně je to ještě kus cesty od vymodelování vagonku po skutečnost.Výsledek pak celí nafotím,případně udělám krátké video z jízdy našeho Vervácko-Ropáckého vlaku.
 
   
Držte palce a moc mě neklepejte na čelo, až mě budete potkávat v útrobách našeho stadionu. Zdar všem kamarádům, příznivcům a dalším bláznům jako jsem já sám.
Pro RoT napsal Kajakář