Zakončení letošní sezóny bylo naplánováno na sobotní podvečer do oblíbené restaurace Loutkárna. Právě k uzavření nepovedeného ročníku měla posloužit tato akce, která se zároveň stala i valnou hromadou členů fanklubu Ropáci on Tour. Led na ZS Ivana Hlinky byl již rozpuštěný, mizerná sezóna za námi, a tak nezbývalo nic jiného než ji uzavřít. 

Hned v úvodu akce jsme se pustili do schůzování (zápis z celé valné hromady naleznete níže). Jednotlivé body jsme se snažili probrat opravdu podrobně. V jejím samotném závěru pak vystoupil předseda představenstva HC VERVA Litvínov pan Jiří Šlégr a zejména také předseda představenstva Unipetrolu pan Krzysztof Zdziarski. Není úplný standard, aby si člověk na jeho pozici sám zjistil informace o naší akci a požádal Jirku, aby ho tam doprovodil. Nejen to ale zejména z jeho slov zaznělo jasně - chceme Chezu nahoře a budeme pro to konat. Ne na rok, žádná sinusoida. Není to jen šéf, který bezhlavě sype pár desítek miliónů, je to člověk, který má Chezu opravdu rád. Jeho syn doma spí ve žlutočerným dresu, on jezdí na výjezdy po republice. 

Po schůzi samotné přišlo na řadu grilování, občerstvení v podobě nejen chmelového moku a také následná návštěva několika hokejistů z "A" týmu. Největší radost měli fanoušci samozřejmě z účasti kapitána týmu Michala Trávníčka. 

P1050979

 Teď se již můžeme těšit na zasloužený relax, prázdninové akce, dovolené a pak zase na značky...


Zápis valné hromady fanklubu RoT 28.4.2018 - restaurace Loutkárna Litvínov

 1. Zahájení schůze

přivítání členů i nečlenů fanklubu Ropáci on Tour, slovo předsedy fanklubu Bc. Jana Ptáčka

 1. Schválení programu

dle stanov RoT - program schválen 100% přítomných členů fanklubu

 1. Zpráva o činnosti fanklubu v sezóně 2017 /2018
 • Krátké slovní hodnocení sezóny
 • Vytvořena místnost pro ukládání fanouškovských propriet na ZS Ivana Hlinky
 • Účast na turnaji ve vybíjené, fotbalovém turnaji v Seiffenu a srazu hokejových fans ve Znojmě
 • Chorea – dostatek prostředků na chorea – stále platí možnost posílat alespoň nápady na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo jako zprávu do FB RoT, kde budou předán zúčastněným. Do budoucna chceme dělat méně transparentů, ale o větším rozsahu. Sháníme šikovného grafika, malíře – kontaktujte nás na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Výjezdoměr a zájezdy – poděkování všem, kteří na tom mají podíl – Petra Šídová, Lenka Kulhánková, Lenka Špinková, Vratislav Bílek, Martin Šruma, Jan Ptáček ad.
 • Spoluúčast na charitativním festivalu BOBování 2018 dne 21.4.2018 – podpořeno zejména prostřednictvím daru od klubu HC VERVA Litvínov – dražba bundy a mikiny Pavla Francouze – 6.300,- Kč – velká účast fanklubu na akci, aukce hraček od Elišky Bílkové, mnoho členů zaslalo příspěvek na transparentní účet BOBování, počítáme s podporou i do let následujících.

Ocenění všech výherců výjezdoměru:

1.

Uhelka

 157

 5 611

22

2.

 Malapavelkova

 16

 5 103

22

3.

 Peťula

 32

 4 411

20

4.

 Jear

 44

 4 288

19

5.

 houbiczka

 53

 4 006

16

 

 1. Hospodaření za sezonu 2017/2018

kniha financí fanklubu byla k dispozici k nahlédnutí na členské schůzi:

hospodářský výsledek po sezóně 2017/2018 činní 13.282,- Kč v pokladně plus na transparentním účtu RoT je 111.919,65 Kč disponujeme prostředky v celkové výši 125.201,65 Kč pro sezonu následující.  

 1. Plán činnosti v roce 2018/2019
 •  Přijímaní nový členů od 1.7.2018 – od tohoto data se začne znovu obnovovat a vytvářet členství, nově budou muset všichni členové vyplnit vždy přihlášku bez ohledu na to, zda jsou noví nebo stávající, druhým dokumentem k podpisu bude souhlas se zpracováním osobních údajů
 • Revize webových stránek Ropáci on Tour – žádáme větší podporu při psaní článků, dojde k vymazání nepodstatných sekcí ad., zvýšená míra zabezpečení nejen s ohledem na GDPR.
 • Dokončení místnosti - pro ukládání fanouškovských propriet na ZS Ivana Hlinky
 • Zajištění uložení archivu litvínovského hokeje – ve spolupráci s klubem postupné skenování (plán na několik let), uložení v Okresním archivu v Mostě / na ZS Ivana Hlinky.
 • Nové chorály na ZS – snaha o společné vytvoření 2-3 nových chorálů – delších, zpěvných - případné nápady pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Účast na kláních – snaha podpořit účast našeho fanklubu RoT na jednotlivých turnajích a podobných akcích, budeme pravidelně informovat členy prostřednictvím webu a soc. sítí – nejbližší akce vybíjená Seiffen (5.5.), sraz hokejových fans v Liberci (4.7.) a fotbalový turnaj Seiffen (14.7.)
 • Zájezdy – nadále vyjíždět podporovat klub na venkovní utkání, v případě zájezdů zvýhodňovat členy RoT oproti ostatním, výhodou přihlášení do výjezdoměru, další výhodou je každý pátý zájezd za polovinu ceny plus desátý zdarma.
 • Podpora BOBování 2019 – ve spolupráci s klubem budeme opět podporovat tento projekt.

 

 1. Slovo předseda představenstva klubu HC VERVA pana Jiřího Šlégra a předsedy představenstva Unipetrolu pana Krzysztofa Zdziarského

poděkování za podporu klubu v náročné sezóně, zhodnocení uplynulého ročníku a vize do sezón příštích

 

      7. Diskuze

volná diskuze, otázky na vedení RoT a klubu HC VERVA Litvínov

     8. Usnesení a závěr

Poděkování za účast, pozvání k občerstvení a k setkání s hráči "A" týmu.


Pro RoT zapsal Jan Ptáček / fotografie Lenka Kulhánková, Růžena Jarošová