Rok se s rokem sešel a my do toho nového vstupovali již tradičním předsilvestrovským setkáním na Loutkárně v Litvínově. Program akce byl jako vždy nabitý, ale hlavně šlo o to se sejít, pobavit a společně připít na všechno dobré.

Pro ty, kdo neměli štěstí a na večírku nebyli, zkusíme popsat, jak probíhal. Akce odstartovala krátce po půl deváté a ještě před zahájením se objevili 4 hráči našeho "A" týmu - Jakub Černý, Ondřej Jurčík, Jirka Gula a Lukáš Válek. Vzhledem k jejich nabitému tréninkovému programu se nemohli zdržet příliš dlouho, ale i tak stihli rozdat hromadu podpisů, vyfotili se s fanoušky a stíhli i malou večeři. Zastoupil je pak však náš kapitán a bojovník Michal Trávníček, který se společně s generálním manažerem Ing. Robertem Kyselou a předsedou představenstva klubu Jiřím Šlégrem zúčastnili i jedné z nachystaných soutěží, když si malovali svého fanouška. Střílelo se i na branku, tipovalo se ve vědomostním kvízu a pil se oblíbený půllitr na ex. Na akci jsme připravili i dvě videa, která měla připomenout právě uplynulý rok. 

 

sraz video

2016 video

videa si můžete prohlédnout po kliknutí na obrázky

 

A samozřejmě se přálo Kulhajzovi, který jako vždy oslavil svoje narozeniny - vlajku s podpisem kapitána mu předával sám Michal Trávníček. Pak už jsme se jen bavili, pili a hodovali do kuropění...

A co bychom rádi stihli v roce 2017?  Plánujeme již delší dobu vytvořit malý prostor na ZS Ivana Hlinky pro uschování základních fanouškovských propriet jako jsou vlajky a bubny - místnůstku už jsme našli, teď jen ji "zprovoznit". Již začínáme připravovat Ropácké dresy, abychom se mohli prezentovat při pravidelných sportovních kláních - fotbalový turnaj v Seiffenu, Sportovní hry v Litvínově, Vybíjená ad. Určitě je povezeme i na další sraz hokejových fanoušků, který bude letos ve Znojmě.

Dál budeme vytvářet transparenty, pořádat zájezdy (v základní části je plán ještě do Hradce, na Spartu a nejspíše i do Pardubic). Pak se již začneme připravovat na playoff, výjezdy, zařizování ubytování, vstupenek a doufáme, že nám tyhle starosti vydrží co nejdéle. Klidně až do konce dubna. Opomenout bychom také nechtěli na zakoupený archiv - je to běh na dlouhou trať, ale když by se to vyvedlo, mohla by se letos uskutečnit výstava jeho fragmentů...

Toť asi vše podstatné...  S přáním úspěchů naší milované Cheze a hodně sil do bojů Váš Ptakulin