Od 1. července 2016 jsme se stejně jako vloni rozhodli spustit znovu přihlášku do fanklubu litvínovského hokeje Ropáci on Tour z.s. pro nové členy. Stále platí to to, že je rozdílný postup pro stávající členy a zájemce o vstup. Čtěte proto prosím pozorně všechny kapitoly v sekci "O nás", zejména pak tu s názvem "Jak se stát Ropákem".

Současní členové fanklubu mohou provádět platbu za členství pro novou sezónu 2016/2017 již nyní!!! Nezapomeňte u platby uvádět svoje členské číslo, které se nezměnilo, jako variabilní symbol, aby mohla být platba řádně přiřazena. Pokud si ho náhodou nepamatujete, najdete ho v "seznamu členů" RoT z loňské sezóny na webových stránkách.   

Pro všechny platí, že veškeré zásadní informace naleznete v kapitole: Jak se stát Ropákem, doporučujeme si samozřejmě přečíst Stanovy RoT, pročíst si Výhody plynoucí ze členství a zajímat by vás měla i kapitola Seznam Ropáků. Právě v ní naleznete info, zda jste se již stali plnohodnotnými členy fanklubu, členové z loňské sezóny, kteří řádně uhradili platbu jsou zde již uvedeni (nevyplňují znovu přihlášku !!!) a mohou si zkontrolovat svoje členské číslo. Zda platba správně dorazila na náš účet můžete zjistit na Transparentním účtu RoT.

A pokud máte přesto nějaké nejasnosti, nebojte se nám napsat na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ptakulin