Po posledním zápase playout ve Vítkovicích máme jednu jistotu. Letošní sezóna se nám protáhne až do 24. dubna. Čeká nás 12 zápasů o záchranu v nejvyšší soutěži, pojedeme na 6 výjezdů. 

V rámci spolupráce s klubem vám oznamujeme, že všechny výjezdy na utkání baráže jsou zaplacené od klubu HC VERVA Litvínov. Celková cena přesáhne 40.000,- Kč. Osvědčilo se nám však nejezdit jen tak zadarmo, ale využijeme možnost podpořit charitativní festival BOBování. 

Jednotná cena za výjezdy do Jihlavy, Varů a na Slavii bude 50,- Kč /osoba. Na každý zápas vypravíme vždy jeden autobus, v případě velkého zájmu fanoušků se může počet zvýšit. Vstupenky na utkání baráže stanovili soupeři takto: Vary - 70,- II.kategorie / 140,- I. kategorie, Slavia - 100,- stání / 150,- sezení a Jihlava 200,- Kč / utkání.

Všem autobusovým výjezdníkům bude vstupenka na utkání zajištěna. Další rezervace pro cestující po vlastní ose provádět nebudeme. Stejně jako vloni bude platit pravidlo, že přednost na výjezdu mají členové fanklubu Ropáci on Tour, přednostní právo rezervace budou mít všichni, kteří za Chezou najezdili letos více než 1000 km na venkovní zápasy dle kilometrovníku. Rezervační právo bude možné uplatnit vždy jeden den po spuštění přihlášky, poté bude autobus doplněn i nečleny. Nyní již očekávejte první přihlášku na výjezd do Jihlavy, čekáme pouze na upřesnění času odjezdu od dopravce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pro RoT napsal ptakulin