Dnes proběhla na ZS Ivana Hlinky schůzka, při které jsme si vyjasňovali a snažili se společnými silami vylepšit strategii komunikace a spojení už tak silného pouta mezi klubem a fanoušky. Závěry této debaty uvádíme v jednotlivých bodech v rámci samostatného článku.

1. Setkání s fanoušky bude probíhat čtyřikrát za rok – nejprve vždy před samotnou sezónou jako její zahájení, poté v průběhu měsíců listopadu a února (kdy půjde zejména o živou debatu formou řízené diskuze na ZS Ivana Hlinky), a samozřejmě i po sezóně samotné, kdy proběhne oficiální rozlučka s uplynulou sezónou bez ohledu na její výsledek. Formát rozlučky se bude měnit, ale zapojí se do ní hráči a vedení klubu společně s fanoušky.

!!! První setkání proběhne již tento měsíc – informace o něm přineseme ihned po schválení termínu – předběžně stanovený na tento pátek 12. 2. na ZS Ivana Hlinky.

2. Pokud bude mít někdo velmi nutkavou potřebu sdělit něco tváří tvář (myšleno fanoušek vs. hráč / trenér / člen realizačního týmu), kontaktuje fanklub na jeho mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pod heslem FACETOFACE a bude mu v případě oprávněného požadavku umožněna možnost rozhovoru na kameru jeden na jednoho, který bude následně odvysílán.

3. Tisková konference probíhající ihned po zápase se bude v nejbližší možné době streamovat přímo na YouTube kanálu klubu, kde bude následně ke zhlédnutí i později.

4. Videopozvánky na domácí zápasy budou probíhat jinou formou, budou do nich zapojeni hráči a členové realizačního týmu. Doufáme, že se budeme moci těšit na úsměvné kousky nejen z dílny J. Kloboučka, který nám své mistrovské hraní předvedl již při předvádění použití tleskadla.

5. Webové stránky se stanou hlavním informačním kanálem, kde nebude chybět více rozhovorů s lidmi působícími v klubu zejména hráči (minimálně 1 x za 14 dní). Vylepšení se projeví i na článku, který slouží jako pozvánka na zápas – článek, video a statistika. Samozřejmostí zůstane plné využití sociálních sítí – klub v jednom článku shrne, kde všude je možné se dozvídat o našem hokeji.

6. Aktuálně s GM je možné nazvat odpovědi našeho generálního manažera, který cca jednou týdně odpoví na dotazy fanoušků formou rozhovoru, který se bude natáčet na kameru – otázky na GM se budou zasílat přímo fanklubu, který vybere vždy 5 dotazů nejzajímavějších. O mailu, kam se budou dotazy adresovat, vás budeme brzy informovat.

7.Po každém domácím proběhne přímo z kabiny videorozhovor s hráčem, který se bude používat na web a sociální sítě.

Těchto sedm bodů shrnuje zhruba základní stavební kameny naší debaty, od kterých se chceme společně odrazit. Na závěr schůzky jsme samozřejmě řešili i další otázky ohledně plánovaných zájezdů na Spartu a do Pardubic a nezapomněli jsme otevřít i téma 20. mezinárodního srazu hokejových fanoušků, který pořádá právě fanklub litvínovského hokeje Ropáci on Tour z.s. přímo v Litvínově. Tato akce proběhne od 2. do 5. července 2016 v areálu Loučky. O samotné akci se budete již brzy dozvídat ucelenější informace prostřednictvím našeho webu a facebooku, kde vznikne pro účely srazu samostatná stránka.

 


Pro RoT napsal ptakulin