Od 1. července 2015 jsme se rozhodli spustit znovu přihlášku do fanklubu litvínovského hokeje Ropáci on Tour z.s. pro nové členy. Zásadně se liší postup u členů a nečlenů. Doporučujeme si přečíst pozorně všechny kapitoly uvedené v článku. Změnou je to, že členové již nebudou dostávat členské průkazky - jsou v podstatě nepotřebné a pouze zatěžují administrativu.

Stávající členové již mohou provádět platbu za členství pro novou sezónu 2015/2016 nyní - přijímání nových členů započne výše uvedeným datumem. Budeme znovu vyhlašovat i kilometrovou ligu, která se velmi osvědčila.

Veškeré zásadní informace naleznete v kapitole: Jak se stát Ropákem, doporučujeme si samozřejmě přečíst Stanovy RoT, pročíst si Výhody plynoucí ze členství a zajímat by vás měla i kapitola Seznam Ropáků. Právě v ní naleznete info, zda jste se již stali plnohodnotnými členy fanklubu, členové z loňské sezóny, kteří řádně uhradili platbu jsou zde již uvedeni (nevyplňují znovu přihlášku !!!) a mohou si zkontrolovat svoje členské číslo. Zda platba správně dorazila na náš účet můžete zjistit na Transparentním účtu RoT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pro RoT napsal ptakulin