Stejně jako minulý rok jsme obdrželi pozvánku od našich německých kamarádů zúčastnit se fotbalového turnaje v německém Seiffenu. Turnaj se koná 20.6. od 10.00 hodin. Do začátku turnaje nám tedy zbývají necelé tři týdny a vzhledem k tomu, že stejně jako minulý rok skládáme hvězdný tým, který bude reprezentovat fanklub RoT a pokusí se vylepšit loňskou bramborovou placku, hledáme dobrovolníky, kteří by chtěli strávit prima den ve společnosti litvínovských fanoušků a vše si ještě zpříjemnit fotbálkem. Vítáni jsou i nejen aktivní hráči, ale i fanoušci, pojďte nám udělat kotel, ať je letos ta placka lepší než bramborová.


Pro účely přihlášky na tento turnaj jsme pro vás připravili speciální sekci ve fóru: Diskuzní fórum o turnaji v Seiffenu, kde najdete v prvním příspěvku přesný návod, jak se přihlásit. Pro účely přihlášky využívejte jen a pouze toto fórum. Sraz bude v 8:45 u ZS Ivana Hlinky, odkud budeme vyrážet přímo na turnaj. Všichni řidiči pomohou s dopravou neřidičů na místo i z něj. Předpokládaný konec akce je v odpoledních hodinách.

Hrát se bude na polovinu hřiště na klasickém trávníku, kopačky jsou proto doporučeny. Všem hráčům bude zakoupeno žluté triko, tak bychom vystupovali jednotně.  Dresy RoT máme samozřejmě také v plánu, ale jedná se o podstatnější položku, kterou chceme nechat na další měsíce. Na samotném turnaji není problém platit i českých korunách, výměna pár EUR je ale vhodná.Kluci ze Seiffenu pro nás i vloni připravili stánek, kde byly ceny srovnatelné s cenmi u nás. Určitě si sebou vezměte dostatek pití - zejména platí pro hráče.

Neváhejte a vyražte s Ropáky pobavit se, ještě lépe reprezentovat náš tým a přivézt cenný kov.

O loňském akci si můžete přečíst na:Turnaj v Seiffenu 2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pro RoT napsal Šrumička a ptakulin