Vážení fandové,

den, kdy se koná již tradiční charitativní večer BoBování se kvapem blíží a již tuto sobotu 18.4. 2015 budeme v Hrobu u Teplic předávat finanční dar mamince malé Terezky, která byla vybrána pro letošní rok. Samotná akce vypukne v 18:30. To již víte z článků, které jsme zveřejnili v minulosti. Můžeme říci, že celá vybraná částka nás velmi uspokojuje a jsme přesvědčeni, že účelně bude využita i ta poslední koruna a pomůže Terezce i mamince zkvalitnit jejich životy.

Pojďme si to zrekapitulovat. Částku jsme letos skládali dvěma základními způsoby. Ten první byl, když nám Jiří Šlégr na prvních 6 výjezdů přislíbil a prostřednictvím klubu i zajistil zásadní support v podobě autobusových výjezdů (Za to ti Gumo velké díky). Ano, mohli jsme jezdit zdarma... Mohli.  Ale my jsme řekli ne. Zvolili jsme systém, kdy jsme pro každého výjezdníka určili velmi nízkou cenu a celá tato částka byla vždy připsána na naše pomyslné interní "konto Terezka". Takto se nám podařilo mezi sebou vybrat skvělých 20.500,-  Druhým způsobem byla, jak z nedávna víte, dražba naprosto jedinečného bílého dresu naší hrající legendy Martina Ručinského. Aukce skončila před pár dny a dres byl vydražen mecenášem, filantropem a zároveň velkým fanouškem naší Chezy za úctyhodných 25.700,- Ten samozřejmě neváhal a zakulatil ji na rovných 30.000,- Kč.

Suma sumárum, Terezka v rámci BoBování tedy skrze fanklub Ropáci on Tour obdrží úžasnou částku 50.500,- Kč,-  a za to každému, kdo se na této částce podílí velký dík a potlesk. Jsme pyšní, že ROT může takto aktivně pomáhat těm, které náš stát či pojišťovny ignoruje a dokážeme nejen být křiklouny na tribunách, ale zároveň přinášíme i další pozitiva do naší společnosti v nehokejové rovině. 

O proběhnutí akce a předání Vás samozřejmě ještě poinformujeme. Letos bylo na přípravy daleko méně času - ještě jeden dres Martina Ručinského (reprezentační) už má také svého majitele, ale nestihne se zajistit jeho předání do samotného BoBování a tak získané prostředky převedeme do dalšího ročníku charitativního festivalu - určitě se najde další potřebná dětská duše. 

A nyní přátelé, hrrrr na zítřek.. nalaďte hlasivky, připravte ruce... jdeme si pro matchball...

 

 

 

 

 

 


Pro Rot napsal VV, korekce ptakulin