Na dvě semifinálová utkání do Brna se chystá i početná výprava černožlutých fanoušků... Před každým výjezdem píšeme nějaké to základní info, nejinak je tomu i nyní.

Veškeré informace k autobusovému výjezdu byli účastníkům předány klasicky prostřednictvím emailu - pro připometí snad jen to nejnutnější a to čas odjezdu: pondělí 30.3. 2015 v 11:00 od ZS Ivana Hlinky v Litvínově - vchod C a D a v 11:15 pak z Mostu ze zastávky Kavka směr Praha - Mapa. Stavět budeme i v Praze - místo bude ještě upřesněno. Určitě je dobré být tam o nějakou minutu dopředu, čeká nás kus cesty.

Základna v Nudli otevře pro tyto účely již v 10:00 - potřebujeme vyzvednout bubny a další potřebné propriety. Prosíme všechny, kteří budou zájezd platit v autobuse, aby měli pokud možno připraveny přesné částky. Stejně tak je tomu i pro fanoušky, kteří se chystají do Brna po vlastní ose a budou si před DRFG arénou vyzvedávat vstupenky. I oni dostali přesné instrukce emailem vč. telefonního kontaktu na moji osobu a Kozla (Vr. Bílka). Pro parkování v Brně je nejvýhodnější využít parkoviště Zvonařka - předpokládáme, že i náš autobus bude parkovat na tomto místě - Parkoviště Zvonařka.

Veškeré další potřebné informace speciálně pro zájezdníky v buse jim budou předány po cestě (ubytování, toulky po Brně apod.) Chceme především předejít možným setkáním, které jsme již v minulosti zažili. Předpokládáme, že v případě vítězství nebudeme v Brně pro určité jedince zcela vítanými hosty. Doporučujeme tedy všem účastníkům jistou obezřetnost. Zbytek informací obdržíte v buse či přímo na místě v našem sektoru.

Prosím všechny, aby si poladili hlasivky zejména do haly a nechali tam všechno... Kluci určitě udělají vše pro co nejrychlejší ukočení série. A Brno bude moci zůstat i nadále zejména městem hudby...

 

  

 

 

 

 

 

 

 


 Pro RoT napsal ptakulin