Vážení přátelé, fandové černožlutých barev,

   je tady to, na co celý rok čekáme !! Play off startuje v pátek domácími zápasy a hned v závěsu i dvěma výjezdy do Pardubic z kraje týdne. Přináším Vám tedy ucelenou informaci ohledně toho, co se dojednalo s klubem, co jsme si dohodli mezi sebou. Čtěte prosím pozorně. Předejdete tak případně zbytečným nedorozuměním.

Výjezdy

   Na obě čtvrtfinálová utkání bude fanklub ROT pořádat autobusové zájezdy. Forma přihlášky je stejná jako vždy, probíhá přes online formulář :http://www.ropaciontour.cz/vyjezdy/vyjezd-do-pardubic.html

 Veškeré důležité informace k těmto výjezdům obsahuje samotná přihláška.

   Vypraveny budou na oba dny vždy 2 autobusy. Ceny zájezdů jsme se snažili vytvořit tak, abychom opravdu zohlednili aktivitu jednotlivých fandů. A rezultát je tedy takový...

  1. Členové ROT, kteří za celý rok při výjezdech za našim klubem, najezdili více jak 1500 Km, budou mít ve čtvrtfinálové sérii výjezdy za 70,- a i při dalších výjezdech budou vždy zvýhodněni v co největší míře.
  2. Pro členy ROT jsme nastavili cenu na 150,- , i tato jízdenka je dotována z rozpočtu ROT. 
  3. Cena pro nečleny činí 230,-  Nečlenové při vyplňování přihlášky nevyplňují pole s členským číslem a nechávají jej volné.

   Protože dne 9.3.2015 se od 9:00 konala na ZSIH tvorba chorea pro nadcházející zápasy play off a na naší výzvu dorazila velká řada fanoušků, rozhodli jsme se tyto osoby, ve spolupráci s HC Verva Litvínov a.s., odměnit volnou vstupenkou na venkovní zápas sérice Lit - Pce !!!

   V momentě, kdy se zaregistrujete na výjezd - na přihlášku bude nejprve odpovězeno automaticky vygenerovaným mailem. Její úplné zpracování a potvrzení sl. Lenkou Kulhánkovou (pověřená osoba ROT) bude probíhat nepravidelně v průběhu dne v závislosti na jejím pracovním vytížením. Buďte tedy trpěliví, pokud Vás nebude sl. Kulhánková kontaktovat obratem, jak by sice bylo žádoucí, ale nelze dělat zázraky, protože všichni máme své zaměstnání a je třeba na tento fakt brát ohled. V případě vyprodání autobusu je logicky rozhodující čas přijetí přihlášky.

Fanklub ROT zajišťuje vstupenky výhradně pro fandy účastnící se autobusového výjezdu. Individuální výjezdníci a fandové si musí zajistit vstupenky svépomocí (např. zde http://hcpce.cz/zobraz.asp?t=eticketing) Děkujeme za pochopení.  

Domácí zápasy

Fandové, rozhodli jsme se k trochu, řekněme, revolučnímu kroku. Jak jistě víte, řeší se stále, jaká je úroveň fandění na domácím stadionu. Protože se tedy pokusíme o vylepšení i této situace, přinášíme změnu ve struktuře jižní tribuny. Po oba první domácí zápasy bude na jižní tribuně páskou vyznačena výseč - od "tyče" nahoru, kam budou mít přístup pouze fandové, kteří budou skutečně aktivně fandit a nemyslíme tím pouze tleskání. Tímto bychom tedy i chtěli pozvat všechny, co mají chuť fandit do středu jižní tribuny. Chcete v sobě probudit toho správného černožlutého fandu? Pojďte k nám a ukažte, jak to umíte rozpumpovat.

Nechceme nikoho vyhazovat, naším záměrem je co nejvíce koncentrovat sílu přímo do středu tribuny, aby ožila a byla tím skutečným kotlem, který bude hnát naše kluky za kýženými výhrami. Věřím, že náš krok pochopíte.

Všechny fandy i z ostatních tribun bychom rádi  tímto vyzvali, aby se přidali co nejaktivněji k fandění. Společně máme jeden cíl a z naší pozice bychom měli udělat maximum možného. Nekoukejte jestli na Vás někdo zvláštně dívá, že fandíte. Nejsme v divadle! Přišli jsme fandit na hokej naší Cheze !!  Neříkejte, že máte špatný hlas, že neumíte tleskat....  Dejte do toho to, co umíte a to za každé situace. Nacházíme se v situaci, která zde dlouhou dobu nebyla a dost možná zase dlouho nebude. Udělejme tedy z našich pozic vše, co je možné, aby náš klub dosáhl kýženého úspěchu. Žijeme jen jednou, tak vzhůru, do toho !!!


Redakce RoT