V krátkém přehledu lednových novinek si vám dovolím shrnout nejbližší události blížících se dnů, čtěte pozorně. Dozvíte se více o chystaných zájezdech, choreu I.H. a také o možnosti blokace vstupenek v Třinci.

Prvním slibovaným tématem jsou zájezdy. Rozlosování poslední čtvrtiny nám nebylo příliš nakloněno a tak se autobusovým výjezdem vydáme již jen do Varů (23.1.) a pak až do Pardubic (1.3.) - může dojít ke změně - zápas bude třeba postrádat patřičnou důležitost, karty již budou rozdány. Ostatní zápasy se hrají na Moravě a budeme se vydávat auty, vlaky apod. Následně se již budeme soustředit na playoff, přednost budou mít členové fanklubu a také pravidelní výjezdníci, které si evidujeme nejen díky kilometrovníku.

 

Přihlásit se na nejbližší zájezd můžete na následující adrese: Zájezd do K.V.

Druhé téma je choreo, které chystáme na nedělní duel s Plzní. Dne 26.ledna by se pan Ivan Hlinka dožil 65 let a my se chystáme připravit připomínku tohoto velikána na avizovaném zápase. Každý, kdo chce a může přiložit ruku k dílu, ať se dostaví na ZS Ivana Hlinky v sobotu 24. ledna 2015 v 14:00 do vchodu "B". Zde se bude připravovat vše na zdárný průběh akce. Vítáni jsou všichni bez výjimky. 

Posledním tématem je blížící se zápas v Třinci. Na základě mailů a telefonátů byla i pro tento zápas vytvořena podsekce fóra, ve které lze zarezervovat jmenovitě vstupenky.

 

Přesné infomace jsou popsány přímo na této adrese: Rezervace lístků v Třinci.

Víc již toho na srdci a na jazyku nemám, snad jen to, že na posledním zápase s Pardubicemi byla výborná atmosféra, fandil celý zimák a nelze si přát než, abychom zažívali víc takových, při kterých ženeme naše kluky pro tři body. Letos musíme pomoc ze všech sil, výjimečnost sezóny cítíme určitě v srdíčkách všichni. 


Pro RoT napsal ptakulin