Rok se s rokem sešel a my máme tu čest pozvat vás 30. prosince 2014 na další setkání do Music clubu Půda na litvínovské Loutkárně. Celá akce se uskuteční po zápase se Zlínem. Po skončení avizovaného duelu (cca ve 20:30) vypukne černožlutá zábava před posledním dnem v roce 2014.

Na co se můžete těšit? Program večera bude velmi podobný první akci, kdy jsme představovali fanklub Ropáci on Tour. Přichystáme pro vás znovu zajímavé videoprojekce, těšit se můžete na soutěže o ceny a chybět nebude ani setkání s hráči našeho "A" týmu. Nechceme dopředu slibovat určitá jména, ale rozhodně nebudete zklamáni. Ve vaší výbavě tedy nesmí chybět kartička, šála, tričko, dres, prostě vše na co budete chtít získat podpis a samozřejmě ani fotoaparát. Přibalit můžete i nějakou jednohubku (nejlépe na tácku - z kapsy či batohu by moc dobrá nebyla), kterou jistě budete chystat na Silvestra. Tu můžete na Loutkárnu donést už před hokejem - cca od 15:00 do 17:00), kdy budeme prostory pro celý večer chystat.

Kdo všechno je zván? Všichni členové fanklubu Ropáci on Tour a navíc pár lidiček s černožlutým srdíčkem, kterým rozešleme pozvánky nebo je pozveme osobně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pro RoT napsal ptakulin