Vážení sportovní přátelé a fanoušci litvínovského hokeje, 

Touto cestou bych si Vás za tým HC Cheza´s Brothers dovolil pozvat na již 5.ročník dvoudenního turnaje hokejových fanoušků, který se odehraje v chomutovské SD aréně ve dnech 20. - 21.12. 2014. Časy v rozpise utkání jsou již upřesněny v přiloženém obrázku.

rozpis turnaje

Rozpis utkání pro letošní turnaj fanoušků

V minulosti jsme se nezúčastnili pouze 1. ročníku. V dalších třech ročnících jsme vždy dokázali obsadit cenná místa. Druhý ročník jsme obsadili 3. místo, třetí ročník jsme s jednou prohrou ovládli a odvezli si domů pohár pro vítěze a čtvrtý ročník jsme ač bez prohry obsadili stejně jako v prvním ročníku 3. místo. 

Tyto turnaje jsou vždy velmi dobře obsazená fans týmy jako jsou - Fan klub HC Kometa Brno o.s. , Fanklub HC Sparta Praha, Fans Karlovy Vary, Fanclub HC Lvi Hradec Králové, HC Pilsfans 2009 o.s. , Fanklub HC, České Budějovice, AHC Phantoms Chomutov, Fanklub Lev Praha. Fanklub Pardubice, Fanclub Klatovy a v neposlední řadě jsme se do toho atraktivního a výborně zorganizovaného turnaje zapojili i my - HC Cheza´s Brothers.

Turnaj jenž nás nyní čeká, nabízí velmi atraktivní zápasy a na ledových plochách v SD Areně Chomutov se představí tyto týmy - AHC Phantoms Chomutov, HC Pilsfans 2009 o.s, Fan klub HC Kometa Brno o.s, Fanklub HC Sparta Praha, Fanklub Lev Praha, Fan Club HC Pardubice, HC Sharks Most, Fanclub HC Hradec Králové, Fans Karlovy Vary, HC Cheza´s Brothers. 

Další zajímavosti z předchozích ročníků naleznete zde - Turnaj fanoušků

Turnaj Plzeň 1. místo

Fotografie vítězného týmu z turnaje v Plzni

 

Někdo se mě zde na foru jednou ptal, zda-li se dá někde shlédnout video z našeho zápasu. Zde je odkaz na e-mostecko, kde je možnost shlédnout sestřih z derby proti Litvínovským Lancers, který jsme vyhráli poměrem 4:3: Záznam utkání z amatérské hokejové ligy 

Těšíme se na Vaši případnou účast a podporu, která bude jistě zapotřebí. Děkuji za pozornost.

 


za tým Cheza´s Brothers David "Dejv91" Dolák