Běží poslední měsíc roku 2014 a za poslední dobu se toho událo víc než dost. O Cheze se mluví, řeší se témata okolo Prostenalů, návrat Petryho a mnoho dalšího. Nedílnou součástí tohoto kolotoče je náš fanklub a dovolte mi pár řádek nejen k uvedeným tématům.

O rozhodčích se nemá smysl sáhodlouze rozepisovat, kauza pomalu utichá, bojkot bandy pruhovaných na náš klub  je "bohužel" pryč a my se snad můžeme soustředit na výkony na ledě. Doufejme jen, že Hořák uspěje se svým odvoláním k pokutě. O peníze opravdu nejde... Ty jsou na posledním místě.

Návrat Petryho proběhl podle mých představ. Fanoušci vítačku zvládli, "kartoniáda" proběhla a Kuba se trefil už dva zápasy v řadě. Nezbývá než mu popřát, aby se mu dařilo i nadále. Stejné přání směřujeme celému týmu, který nám dělá letos určitě radost.

Otevřelo se téma venkovního zápasu na Stínadlech proti Spartě. Vyjádřím teď pouze svůj osobní názor. Pokud by k tomu opravdu došlo, měl by to být pro každého fanouška Chezy svátek. Nebudu se o tom extra rozepisovat, ale pro mě by se tento match stal jedním z top životních zážitků.

Dalším tématem jsou autobusy. Nejprve se můžeme v krátkosti vrátit k tomu klubovému. Pan Martin Zajpt je člověk, který neváhá investovat jen svůj čas, ale i finance. Na přípravě v Bílině se upekl nápad (je to už nějaký pátek zpátky) a rozpoutal se pomalý běh událostí. Ale "A" tým už jezdí v novém Buliss busu (přezdívka Martina). Děkujeme všem, co se na tom podíleli - skvělý grafický návrh připravila firma Victory sídlící naproti našemu fanshopu, o celopolep se pak postaral mostecký Raprint. Martin jinak přemýšlí, co by upekl dalšího. Jsem zvědavý, s čím přijde tentokrát. Bus pro "A" tým ho stál 50.000,- Kč.

Bus-3860

Ropácké výjezdy i nadále pokračují a nejsou již kompletně zaplaceny Jirkou Šlégrem (prvních šest zápasů jsme jezdili za symbolický peníz na charitativní akci BoBování). To je samozřejmě i důvodem změny ceny. Nutno však podotknout, že i nadále vydáváme z kasy na každý výjezd cca 2.000,- Kč a zájezdy dotujeme, aby byli levnější zejména pro členy RoT. Takový systém jsme si nastolili, tak chceme fungovat. Tím nejbližším bude nedělní výjezd do Plzně dne 7.12.

Posledním tématem této krátké glosy jsou novinky v RoT shopu. V nejbiližších hodinách bude spuštěna možnost objednávat si nejen dříve připravené produkty, ale konečně jsme se dočkali i fanklubáckého dresu. Ten je určen výhradně pro členy RoT a jeho cena je stanovena na 799,- Kč (plus případné poštovné). Proveden je v černé a bílé variantě, kvalita odpovídá dresům prodávaným ve fanshopu. Dresy se budou objednávat vždy jednou za měsíc, nepočítejte prosím s tím, že by mohl skončit pod stromečkem, protože to s ohledem na kapacitu výroby není možné. Platba bude probíhat předem dle podmínek, které budou přesně popsány po jeho vystavení.

Toť pro dnešek vše a příště už k večírku na konci roku, který se uskuteční 30.12.2014 v Litvínově na Loutkárně. Ladíme podrobnosti, hráčskou účast a vůbec vše okolo.

 

 

 

 

 

 


Pro RoT napsal ptakulin