Jak již zcela určitě víte, klubový autobus "A" týmu měl dostat výrazný polep, což bylo realizováno v minulých dnech. Autobus je polepen do klubových barev ve velmi zajímavé a povedené grafice z dílny Viktora Švejdy - firma Victory naproti fanshopu, která spáchala i letošní dresy.

V Litvínově ještě nikdy nebyl klubový autobus upraven v takovém rozsahu, kromě střechy je polepený celý. Tímto článkem bychom Vás chtěli pozvat na krátké slavnostní odhalení, které se za podpory fanklubu Ropáci on Tour, koná zítra cca okolo 10:30 u zimního stadionu Ivana Hlinky. Ihned poté, co bude autobus slavnostně odhalen a pokřtěn, se s klukama vydá na první misi, ze které nám, jak všichni doufáme, přiveze 3 body. Vzhledem k tomu, že akce je naplánována těsně před odjezdem kluků do Pardubic, najde se pravděpodobně i chvilka na nějakou tu fotku s Vaším oblíbeným hráčem. Pokud jste ještě neměli program na nedělní dopoledne, tak doufáme, že nyní už máte jasno. Doražte raději s předstihem, mohou nastat neočekávané časové změny.

Celý tento polep je plně hrazen z vlastní kapsy  našeho kamaráda, výbornýho chlapa, velkého litvínovského fanouška a člena fanklubu Ropáci on Tour, pana MZ. Dotyčný si nepřál být více medializován, takže prozatím pro Vás ostatní zůstane jeho totožnost tajemstvím, stejně jako nevíte, kdo je paní Colombová :) 

Částka se pohybuje v řádech desetitisíců a s něčím podobným se pravděpodobně nemůže pochlubit žádný jiný tým, protože takové fanoušky má pouze jediný a to litvínovská Verva. Zkrátka, když jí miluješ, není co řešit.

Dlužno ještě dodat, že náš dárce není pouze tím, kdo celou záležitost financuje, ale především v jeho hlavě vznikla celá tato myšlenka. Stalo se tak již minulou sezonu, kdy MZ zhodnotil, že ten bílý autobus je opravdu nepěkný a chce to změnu. Ano chce, stálo to sice hodně práce, než se celá záležitost zrealizovala, chtělo to trpělivost, ale výsledek je konečně na světě a věříme, že nám všem přinese zase ten správný kus žlutočerného štěstí a napomůže i pocitu litvínovské hrdosti. 

Níže můžete vidět malou ochutnávku na co se zítra těšit.

 

bus predek                bus zadek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Redakce RoT