Jak jste již byli informováni, na páteční zápas se Spartou je nachystáno celostadiónové choreo, které si klade za cíl přivítat co nejsrdečněji navrátilce Jakuba Petružálka. K jeho zdárné prezentaci je potřeba každý z Vás.

choreo 88

 

Jak bude vše probíhat, jsme pro Vás popsali v následujích bodech:

1. Při vstupu na ZS Ivana Hlinky vám dobrovolníci z řad fanklubu rozdají papíry s číslem, které si prosím vezměte s sebou na své místo - to se týká pouze fanoušků v sektorech pro stání.

2. Všechna sedadla jsou již těmito papíry vybavena - prosíme o šetrné odlepování pro jejich následné použití.

3. V momemtě, kdy hráči "A" týmu HC VERVA Litvínov budou nastupovat na led přímo před samotným zápasem, rozvinou se na jižní tribuně a vstupech na východní tribuně transparenty, které jsou pro Vás signálem pro zvednutí vašeho papíru nad hlavu. Pro docílení slibovaného efektu ho prosím podržte do odstranění hlavního transparentu na tribuně jižní - nebojte se, z hokeje vám nic neunikne, vše se stihne před úvodním buly.

4. Prosíme, informujte spolustojící i spolusedící, co mají s rozdanými papíry dělat, pokud vám taktéž záleží na celkovém výsledku.

5. Nenechávejte tedy svůj příchod do hlediště ZS na poslední chvíli.

6. Jsme soudní lidé, proto doufáme, že papíry s čísly neskončí jinde než v odpadkových koších po jejich "řádném" použití.

Děkujeme všem černožlutým fandům za pomoc s akcí, která se ještě na ZS Ivana Hlinky nikdy neuskutečnila. Stejně tak děkujeme za pomoc všem, kteří se přípravou na této akci podíleli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Pro RoT napsal Ptakulin