Drazí Ropáci,

dnes tento článek směřuji speciálně pro Vás. Týká se nás, protože jsme členové RoT a rád bych se s vámi podělil o pár mých myšlenek. Je půl čtvrté ráno a já jsem zase vzhůru, protože přemýšlím nad tím, co musím před prvním zápasem dotáhnout do zdárného konce. Dořešit bus a jeho platbu, dvacet permic zdarma, doslepit choreo, nafotit šálu a kulíšek do RoT shopu, dojet koupit pokladnu, napsat tenhle článek a nezapomenout, co jsem v něm chtěl všechno napsat...

Před pár dny došel na ropácký mail vzkaz od Miroslava Drejčka. Donesl do fanshopu pár věcí, hodnotných dárků do dětského domova, kde pracuji. Dovolím si mu touto cestou veřejně poděkovat. Skákací zebra, odrážedlo i auta už dělají dětem v dětském domově Hora Svaté Kateřiny radost. Jsem rád, že lidi okolo jsou schopni i v dnešní době přemýšlet jinak.

zebra v dd

Pojďme ale v mém myšlenkovém pochodu dál...V kapitole o nás je uvedeno několik výhod, proč se stát Ropákem. Za tu zásadní považuji možnost stát se součástí ropáckého jsoucna. Je pro mě zarážející, že na první choreo sezóny vyhlášené na úterý 9.9.2014 doráží počet malujících, který se dá spočítat na prstech u jedné ruky. Chápu, že nedojeli členové z velké dálky, chápu, že mnoho z vás bylo v práci, ale ze 140 členů je to tristní. Dokážeme přijímat, ale dát něco navíc? Ropáci, zamyslete se nad tím... Být členem fanklubu by měla být možnost realizovat podporu našemu hokeji nejen na tribuně (na tom se musí také velmi pracovat), ale i mimo ni. Příště očekávám daleko větší účast, naplánujeme choreo na víkend a uděláme něco velkého, co jsme ještě na ZS Ivana Hlinky neviděli.

Těším se na první zápas sezóny, na první výjezd do Plzně - v autobuse zase vylosujeme jednoho výherce kulíšku nebo šály. Hlavně ale ukážeme, že umíme fandit... Poženeme letos doufám kluky k daleko vyšším metám a společně to dáme...

Dovolte mi na závěr ještě zveřejnit jeden mail, potěšil mě, i proto má práce pro RoT smysl...

 

"Ahoj Honzo,

chtěl bych Ti moc poděkovat za Tvé rozhodnutí věnovat 3 šály za druhou cenu vědomostní soutěže pro všechny 3 kluky. Můj syn Jirka i jeho dva kamarádi Honza a Vašek z nich mají moc velkou radost a ukazují je všem svým kamarádům. Teď už plánují, jak si je společně vezmou na páteční utkání s Vary :-).

Ještě jednou mockrát děkujeme

S přátelským pozdravem"

Jirka Majer

Braňany

saly ropaci kluci slegr


Pro RoT napsal předseda Ptakulin