Smart wings letadlo
 
SOUTĚŽ O LETENKY SMART WINGS: 1. kolo – gumičky LOOM Vytvořte z gumiček cokoliv na téma litvínovský hokej a vyhrajte dvě letenky po Evropě!
 
PODMÍNKY SOUTĚŽE:
  1. Fotografii vašeho výtvoru zašlete na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu uveďte: Soutěž SMART WINGS - jméno a příjmení. Do textu uveďte Vaše kontaktní údaje.
  2. Důležitá je také rychlost! Čím dříve fotografii Vašeho... výtvoru pošlete, tím více máte času na sdílení! Fotografie budeme přidávat do alba každý den v 18 hodin. Vaše fotografie budou umístěné v albu s názvem soutěže na oficiálních facebookových stránkách klubu, ze kterého budete moci svůj výtvor šířit. Soutěž startuje dnešním dnem a své fotografie můžete na uvedený mail zasílat do 19. 9. 2014 do 23:59! V pondělí 22. 9. 2014 vybereme pět fotografií vašich výrobků s nejvyšším počtem sdílení. Následovat bude finále 1. kola celé soutěže. V úterý 23. 9. 2014 ve 12:00 zveřejníme 5 fotografií výtvorů, které měly nejvyšší počet sdílení. Vítězem dvou letenek od společnosti SMART WINGS se stane fotografie (výrobek), která ve finálovém kole získá nejvyšší počet "lajků". Soutěž bude ukončena v úterý 30. 9. 2014 ve 23:59.

POZOR: Některé příspěvky sdílení se pro administrátora stránky kvůli jejich nastavení soukromí nemusí zobrazovat. Proto by každý sdílený příspěvek měl být nastaven jako veřejný. Příspěvek je nutné sdílet přímo z alba na stránce Hokej Litvínov, při sdílení ze zdi uživatelů se počet sdílení k fotografii nepřipočítá.

 


Redakce RoT