V sobotu 16. srpna 2014 se naplní celých deset let od tragického konce jednoho z největších velikánů českého hokeje pana Ivana Hlinky. Ropáci chystají na přípravný duel s K.V. (21.8.) menší pietní akci, kdy se společně sejdeme u pomníčku v Karlových Varech a vzpomeneme na člověka, který pro náš hokej tolik udělal.

Pokud by měl kdokoliv z vás zájem se společně s námi sejít na místě, kde je pomníček připomínající místo, kde došlo 16. srpna 2004 k tragické automobilové nehodě, můžete se k nám samozřejmě připojit. Z Litvínova budeme vyjíždět před čtvrtou hodinu odpolední, na místě se pak sejdeme okolo půl páté. Pomníček je na výpadovce z Varů směrem na Prahu (E48), cca dvěstě metrů za čerpací stanicí po pravé straně.

DSC 0007

Od původního záměru jet do Varů přímo 16. srpna jsme upustili, bude tam v tu dobu nejspíše mnoho lidí - spojíme "nepříjemné" s hokejem, se sportem pro který Ivan Hlinka dýchal... Každý Ropák ať přibalí svíčku, kytičku, něco, co můžeme na místě ponechat... Společně se zastavíme a zavzpomínáme na člověka, který nám tolik chybí...


Pro RoT napsal Ptakulin