Rok se s rokem sešel a početná skupina Ropáků z různých koutů republiky zamířila na další ročník mezinárodního srazu hokejových fanoušků, který tentokrát pořádaly Pardubice. Celá čtyřdenní akce se odehrála v malebném prostředí Kunětické hory.

Ropáci dělali od začátku srazu solidní jméno našemu klubu a dokázali, že jasně patří do extraligy. Vynikali jsme v mnohém, zejména Božkov by z nás měl znovu radost a počet vypité zelené dosahoval v panácích průměrně střeleckou produktivitu Petra Tona na hlavu a den. I masa jsme snědli tolik, že se pan hostinský podivoval. "Za kolik chcete nakrájet?" Pepa s ledovým klidem odvětil: "Za dvojku, to se v klidu sní."

Samozřejmě jsme jen nekonzumovali, ale pokusili se i obhájit nějakou medaili v soutěžích - těch organizátoři připravili několik. Za samozřejmost se dala považovat naše účast v přetahování lanem, kde jsme opět nenašli pokořitele a již poněkolikáté obhájili titul. Pitnajs se pokusil uspět i v turnaji ve Stiga hokeji, tam ale vypadl již v předkole. Do dalších bojů jsme již nenaskočili, ale bavili jsme se po svém. Za bezvadný lze považovat výlet parníkem Arnošt po Labi. Jak lahodně chutnal litr zelené za 750,- Kč a šampíčko nelze ani popsat...

 

pretahovani

 

Děkujeme všem oragnizátorům za akci, příští rok se vydáme za švestkama do Zlína a rok 2016 už bude zase patřit nám... Magické číslo dvacet si na Loučkách určitě užijeme.

Ještě si na závěr dovolím poděkovat všem Ropákům za bezva reprezentaci a jméno, které vytváříme. Litvínov je doma všude.

 

Fotogalerie

 


Pro RoT napsal předseda Ptakulin