Nejen o permanentních vstupenkách jsme společně s klubem několikrát diskutovali. Protože nejsme hluší, tak jsme se samozřejmě snažili společné připomínky reálně zakomponovat do souboru změn a vylepšení, které jsme, na základě našeho písemného návrhu předali GM, a v součinnosti s klubem jsme je chtěli implementovat během příští sezóny. Bohužel, zatím žádná bližší informace, která z námi navrhovaných změn bude realizována, není dostupná. Věříme, že nakonec dojdeme k bližší vzájemné shodě, protože považujeme námi navržené změny za žádoucí a přínosné jak pro klub, tak především fanoušky a cílem je výrazně posílit tento vzájemný vztah.  Nakonec zatím padlo definitivní rozhodnutí pouze o cenách, ale budeme samozřejmě i nadále vyvíjet aktivitu, abychom splnili naše předsevzetí. O případných změnách Vás samozřejmě budeme rádi neprodleně informovat.

Co z toho tedy pro Ropáky vyplývá?

Ceny permanentek na celou základní část

Sezení 3.500,- Kč
Stání 2.000,- Kč
Stání pro členy Fan clubu 1.500,- Kč

Členové RoT získávají úsporu tedy v podobě 100,- Kč, kdy po úhradě příspěvku na sezónu ve výši 400,- Kč je permanentní vstupenka bude stát 1.500,- Kč. Mohou si ji vyzvednout od úterý 1. 7. 2014 denně v pracovní dny, od 8 do 11 hodin a od 13 do 15 hodin v 1. patře ZS Ivana Hlinky, v kanceláři pí. Štěrbové, tel. 476 767 219 na základě předložení platné průkazky RoT (začíná se distribuovat na základě uhrazených příspěvků na účet dne 25.6.2014) pro novou sezónu a dokladu totožnosti.

Oproti klasickému vstupnému na jeden zápas (stání / 100,- Kč) ušetříte za sezónu 700,- Kč.  

Dva čestní členové s čísly 14 - Jiří Šrámek a 77 - Petr Boháč obdrží permanentní vstupenku zdarma, stejně jako Stefan Fuchs, který loňský rok nevynechal jediný venkovní zápas. Tento benefit je domluven jako dlouhodobá záležitost.

 

Jak se stát členem RoT naleznete v kapitole Jak se stát Ropákem.

!!! Upozornění !!!

Platby za členství pro nadcházející sezónu 2014 / 2015 jsou požadovány do konce měsíce července 2014 - po uplynutí tohoto termínu bude stávajícím členům členství ukončeno a jejich RoT číslo uvolněno. Nábor nových členů bude probíhat do konce měsíce září 2014. Poté se přihláška znovu uzavře. Stávající členové již přihlášku znovu nevyplňují, pouze musí uhradit členský příspěvek na účet 214 644 143 / 0600 vedený u GE Money Bank jako transparentní převodem / vkladem na pobočce a jako variabilní symbol uvést své RoT číslo z loňské sezóny.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 


 Pro RoT napsal předseda Ptakulin