Před časem jsme vás vyzvali k přihlášení do týmů Ropáků, který nás bude reprezentovat na minifotbalovém turnaji v Seiffenu dne 21. června. Výzvy k přihlášení využilo několik Ropáků, přijet fandit ale může každý...

Prozatimní sestava Ropáků: (minimum 6 plus 1)

Ptakulin, Arny, Arnyho friend, Valky, Mr. Král, Pitnajs, Dáda, Frybis, Vlkouš, Honza.

Všichni zúčastnění budou mít sraz na ZS Ivana Hlinky ve 13:00 a odtud pojedeme auty do Seiffenu - jsou zapotřebí max. tři vozy - jeden beru já, prosím hráče o vyjádření, zda by někdo z nich mohl vyrazit autem na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud by měl někdo další ještě zájem, není problém se dohlásit na výše uvedený mail - zahraje si opravdu každý. Dresy zařizuje Arny, budou bílé, kopačky  (kecky) prosím s sebou, něco k pití taky - pokud se budete chtít zdržet na kus masa, přibalte ho pod dres - aspoň se trochu upeče před samotnou grilovačkou. Ta proběhne u kluků v klubu, stejně jako případné sledování zápasu Německo - Ghana.

!!! Doporučujeme vzít si sebou bílé triko, kdyby velikost dresu neseděla!!!

Snad Ropáci udělají nějaký ten výsledek a tomu by i pomohlo účast fanoušků v podobě hlasité podpory. Nechcete si jen tak udělat výlet a strávit odpoledne v nedalekém Seiffenu? Je to z Litvínova stejně daleko jako do Mostu. Kdo tam ještě nikdy nebyl, může se projít i městečkem známým zejména výrobou dřevěných hraček. ...Vypadalo by pěkně, kdyby náš tým povzbuzovala početná parta lidí s vlajkami v rukou.

 

 

 

 


Pro RoT napsal Ptakulin