Dnes dopoledne jsem se vypravil podívat se na letní suchou přípravu našeho "A" týmu, který trénoval v nedalekém Meziboří. Důvodem tohoto výletu nebylo jen nasáknutí atmosféry z tréninku, ale zejména setkání s Martinem Ručinským, který přijel po návratu z výletu nejen s "Méďou" poprvé do Litvínova.

Trénink na Meziboří se nesl v duchu nadpisu článku. Naši hokejisti trénovali na schodišti výběhy, výskoky, sprinty pod vedením kondičního trenéra Mariána Vody. A řeknu vám, že tolik propocených triček jsem po ránu ještě neviděl... Všemu zdatně sekundovali maséři Roman a Franta a taky kustod Zdeněk... Věřím, že propocená trika z dneška pomohou tomu, že kluci nebudou muset sahat na dno svých sil během extraligy.

Schůzku s Růčou jsme měli domluvenou už během jeho pobytu za velkou louží a jejím cílem bylo dohodnout podrobnosti jeho účasti na akci, která se uskuteční dne 18.6.2014 v Loca baru v Praze od 19:00.

 

vip party

 

Jedná se o večer, na kterém se sejde řada kvalitních hokejistů (Jirka Šlégr, Jirka Tlustý, Kája Kubát, Vláďa Sobotka ad.) a hlavním patronem akce je právě po dnešní domluvě Růča. Nejdůležitějším faktem je to, že veškerý výtěžek ze čtyř V.I.P party, první již proběhla, poputuje za dětmi z dětského domova. Jak jinak než z toho mého - DD Hora Svaté Kateřiny. Pokud vše vyjde, jak má, vyjedou děti v září do Itálie a budou mít možnost i vyzkoušet práci moderátorů. Pomůže tomu jednak dobrovolné vstupné, ale i dražba několika předmětů - Martin věnoval svůj dres a na akci ho předá přímo výherci. Pokud by někdo z vás měl zájem, akce je otevřena pro širokou veřejnost. 

Poté jsme již jen pokecali o životě, o jeho budoucnosti (bude hrát či ne??? - neprozradím) a vyfotili pár fotek.  Do fanshopu přišel nakouknout i Marek Zavřel a Petr Kousalík a nakonec se stavil i oslavenec Pavel Francouz. Toho jsem navlékl do litvínovské mikiny a udělal mu novou fotku na občanku .-). Z shopu si odnesl i dva svoje hrnečky s pocitem, že pár dnů se bude moci utírat i do vlastní osušky. Byl to vlastně můj první opravdový hokejový den v nadcházející sezóně a stál za to.

 

Fotogalerie

 


Pro RoT napsal Ptakulin