Do rezervace před stadion jsem dorazil něco po 16té hodině. Chodil jsem sem  tam a sem a hledal nějakého ropáka. Až asi po dvaceti minutách jsem narazil na Pepu (Kulhyho) koupili jsme lupeny a vyrazili si dát jedno před zápasové dopils nálevny. Po osvěžení jsme vyrazili na stadion a odhadovali, kolik se nás tu sejde, kdy já byl spíš pesimista a Pepa celkem optimista, což se po vstupu na zimák potvrdilo. Sešlo se nás tam myslím slušných 70-80 ropáků včetně menší skupinky cca 6-7 příznivců aus Deutschland a byl jsem mile překvapen.

     Zaujali jsme pozice a už se hnali naši playeři ven na led. Nástup byl výborný hra i tempo myslím slušné a rozhodně jsme byli slyšet. První třetina byla ještě z našeho pohledu celkem dobrá, jen páni v pruhovaném z toho začali opět dělat bramboračku, což se potvrdilo i v následujících dvou třetinách, kdy to dotáhli k absolutní dokonalosti. To už nevydržel ani Hořava, který je většinou absolutně v klidu a bylo vidět jak má naběhlou žílu. Bohužel i přes to, co tam předváděli páni v pruhovaném, musím opět napsat, že jsme si ten zápas prohráli znovu sami. Absolutně zbytečná vyloučení, která nám ubírala sílu a naše nemohoucnost vstřelit gól při přesilovkách a to jsme hráli 4 (slovy čtyři) za sebou. Bohužel bez pohybu, bez tahu na bránu a hlavně bez střelby. Jinak v oboře vše při starém, fans fanatická banda ovcí, kteří hystericky kvičí jako selátka při každém dotyku našeho hráče s těmi jejich padajícími figurkami. Hráči jako Duda, Frolo, Dvořák to už ani nebudu komentovat, protože by se to fakt nedalo publikovat. Naše hokejky si dovolím zhodnotit až na DF. Plzeň při klasické hře nehrála skoro nic a byla dnes k poražení. Jak už jsem psal rozhodla naše nedisciplinovanost a následné přesilovky Pils, ve kterých byli mnohem lepší a hlavně důraznější, než naši kluci. Byl tu konec zápasu, počkali jsme abychom se pozdravili s kluky a řekl bych, že drtivá většina nám poděkovala a rukou pozdravili než zmizeli v útrobách zimáku.

     Vyšli jsme ven, rozloučili se vzájemně mezi sebou, vyrazili k autům a přes mírné zdržení při odjezdu z parkoviště nabrali směr k domovům. Cesta sice nebyla tak veselá jako při případné výhře, ale jelo se dobře v klidu a doufám, že všichni dorazili v pořádku. Tak zase někdy při nějakém výjezdu se budu těšit na shledanou.

 

S pozdravem, věrný fanoušek HC Verva Litvínov AlcoholBased

 

Fotogalerie 


pro redakci RoT AlcoholBased