Ideální čas, ideální soupeř, proč nevyjet na předsilvestrovský výlet? Podobnou větu si řeklo nemálo Ropáků a vyrazilo na Spartu podpořit svůj - náš klub. 
Sektor na stání byl velmi solidně obsazen, ostatně jako celá hala, a šlo se na to.

Hokej mi přišel lehce zvláštní, nemastný, neslaný - ale nejsem Šišla ani Kartáč, takže to není fundovaný názor. Prvních 15 minut hokeje good, poté 2 góly, ze kterých mě mrzí hlavně ten druhý, protože když jede Hlinka s Tonem, pak je jasné, že bude nahrávat Tonovi, ale co. Přestávka, pivko, cigáro. Začátek druhé třetiny v podání kolotoče 3-0, pak v přesilovce 3-1 - někdo se zaradoval, někteří ne (z Trojského koně se radovat prostě nebudou) a pauza. Třetí třetina orámovaná góly dokreslila výsledek na 5-1.

Vzhledem k okolnostem jsem trávil zápas ze sektoru na sezení asi 20m od sparťanského kotle a obrovským plusem je, že i za stavu 4-1, šli Ropáci slyšet, ale je třeba říct, že fandila jen hrstka, která nepodlehla stavu a podporovala náš klub až do konce. Potenciál byl na to, aby se vytvořilo domácí prostředí, protože v domácím sektoru fandilo cca 50-200 lidí - dle výsledku. Ale je otázkou, zda -li potenciál někdy využijeme naplno.... Tak snad už příště na výjezdu? 3.1. nás čekají Vary....

 

 Fotogalerie

 

   

 


Pjotrek ze Severu